چشم جهان به انتخابات زودهنگام است و نرخ مشارکت و اهمیت آن به این سبب هم هست که این بار انتخابات ریاست جمهوری ما زودتر از آمریکا برگزار می‌شود و بازگشت احتمالی دونالد ترامپ هم درنظر گرفته می‌شود و با این نگاه تفاوت دارد که سعید جلیلی رییس جمهوری شود که ضد برجام است یا علی‌اکبر صالحی که عضو تیم برجام بوده.

احمدی نژاد دوباره می آید؟ /پرویز فتاح رقیب جدی قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری /مدل ۱۴۰۰ تکرار می شود یا مدل ۱۳۹۲ و ۱۳۹۶؟

به گزارش از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شوید!، هفته نامهٔ قدیمی «امید جوان» که در عمر ۲۹ سالهٔ خود دوران ۵ رییس جمهوری ایران (هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی، محمود احمدی نژاد، حسن روحانی و ابراهیم رییسی) را روایت کرده به استقبال انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری برای گزینش هشتمین رییس جمهوری ایران رفته و کسی که قرار است جانشین رییس جمهوری فقید شود که درسانحهٔ هوایی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ درمنطقهٔ‌ ارسباران جان باخت.

به گزارش عصر ایران، این نشریه با این فرض که پیکر مرحوم رییس جمهور در بارگاه امام هشتم آرام گرفته ( چون تاریخ ۵ خرداد ۱۴۰۳ بر پیشانی دارد هر چند در تهران زودتر توزیع شده) گزینهٔ ریاست جمهوری بعدی را منوط به این دانسته که کدام فرمول مد نظر باشد: مدل ۱۴۰۰ یا رقابت جدی؟

دیدگاهتان را بنویسید