رسانه‌های فارسی زبان معاند که در قبال اغتشاشات ایران از قول خانواده‌ها اخبار ملتهب منتشر می‌کردند اکنون اخبار آرامش بخش از مادربزرگ نوجان کشته شده در فرانسه منتشر کرده است.

بازی ضدانقلاب با مادربزرگ‌های ایرانی و فرانسوی!

از شایعه تا واقعیت: هر روز که از ناآرامی‌های فرانسه می‌گذرد، رفتار دوگانه شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان ضدانقلاب چهره جدیدی به خودش می‌گیرد. اگر در روزهای اغتشاشات ایران در سال ۱۴۰۱ این رسانه‌ها روزانه چند دروغ، شایعه و اخبارغیررسمی درباره ایران منتشر می‌کردند، این روزها شاهد سکوت و نهایتاً انتشار انگشت‌شمار اخبار رسمی می‌کنند‌(اینجا را بخوانید).

نمونه اخبار بی‌بی‌سی فارسی و اختصاص تمام اخبار روز به مهسا امینی

معدود اخبار بی بی سی در زمان شورش در فرانسه   چندی پیش برخی رسانه‌ها به مقایسه این دو پست بی بی سی فارسی کردند که در سال ۱۴۰۱ مردم ایران(مشهد) دعوت به شورش می‌کرد اما در خصوص فرانسه از خبر درخواست ماکرون از خانواد‌ه‌ها برای جلوگیری از حضور اغتششاشات تیتر می‌زند.

  به تازگی نیز این رسانه انگلیسی مطلبی منتشر کرده که مادربزرگ نوجوانی که توسط پلیس فرانسه کشته شده، معترضان را دعوت به آرامش کرده است.

  این درحالی است که بی‌بی‌سی فارسی و دیگر رسانه های جریان اپوزیسیون، هرگز اخبار آرام بخش را منتشر نکردند و بلکه همواره بر ادامه شورش‌ها تلاش کردند. در ادامه دعوت مسیح علینژاد به حضور در خیابان‌ها و شورش‌های ایران را مشاهده می‌کنید: دعوت مسیح‌علینژاد برای ادامه شورش‌های خیابانی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید