تشییع پیکر مطهر جانباز 70 درصدی گلستانی ظهر امروز با استقبال بی‌نظیر مردم شهید پرور شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شوید! از گرگان، شهید «حاج بابا علی دهقان» جانباز 70 درصدی گلستانی ظهر امروز از مقابل مصلی وحدت تا گلزار شهدا بر روی دستان مردم دارالمومنین و شهیدپرور شهرستان گرگان تشییع شد. استقبال بی‌نظیر، باشکوه و دشمن شکن مردم همیشه در صحنه گلستان که تمام قد در برابر عظمت و بزرگی شهید حاج باباعلی دهقان سر تعظیم فرود آوردند ستودنی است. 

مسعودی یکی از شهروندان گلستانی که در این مراسم شرکت کرده در گفت و گو با خبرنگار فارس گفت: به شهدا مدیونیم و اینجا آمدیم تا به این شهید جانباز 70 درصدی بگوییم ما تا آخر پای آرمان‌های شما ایستادیم و راهتان ادامه خواهد داشت. این بانوی گلستانی افزود: شب گذشته هم در مراسم چهلم شهید مهقانی شرکت کردم و امروز به تشییع پیکر مطهر شهید دفاع مقدس آمدم تا به دشمنان بگویم ملت ایران و مردم گلستان، شهیدپرور اند.

احمدی در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود و لبیک یا اباالفضل(ع) سرمی داد ابراز کرد: شهدا به گردن ما بسیار حق دارند وظیفه ماست تا تشییع پیکر مطهر آنان را هرچه باشکوه‌تر برگزار کنیم.  به گزارش فارس، شهید دهقان در سال 1367 مجروح شد و بعد از چهار دهه مجروحیت به درجه رفیع شهادت نائل گشت.   

دیدگاهتان را بنویسید