مستندات جدیدی منتشر شده است که از سوابق کیفری متعدد «محمدمهدی کرمی» یکی از محکومین پرونده شهید روح الله عجمیان خبر می‌دهد.

مستندات جدید از سوء سوابق متعدد کیفری «محمدمهدی کرمی»/ از شکایت پدر از پسر تا اعتیاد به مواد مخدر

به گزارش از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شوید! از کرج، مستندات موجود در پرونده محمدمهدی کرمی نشان می‌دهد، این محکوم‌علیه دارای چندین سوءسابقه و بازداشت از جمله شکایت خانواده‌اش علیه او بوده است.

در یکی از موارد شکایت خانواده کرمی علیه پسرشان در تاریخ ۲۵ مرداد ماه سال ۱۴۰۱ (کمتر از ۵ ماه پیش)، پدر محمدمهدی کرمی در ساعت ۹:۴۵ به گشت فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مراجعه کرده و عنوان داشته پسرش به مواد مخدر اعتیاد دارد و اقدام به تخریب وسایل منزل و تهدید اهالی منزل با چاقو کرده است. سوابق محمدمهدی کرمی به مصرف مواد مخدر و آزار و اذیت خانواده محدود نمی‌شود، نامبرده در تاریخ ۱۶ آبان سال ۹۸ به علت مصرف مشروبات الکلی بازداشت و برای او پرونده قضائی تشکیل شده است.

همچنین وی در دوران خدمت نظام وظیفه نیز دو سابقه محکومیت قطعی به اتهام فرار از خدمت دیده می‌شود. 

او در سال ۹۴ نیز به اتهام تهیه و توزیع سه کیلو گرم مواد منفجره (اکلیل سرنج) در دادسرای شهرستان نظرآباد پرونده قضائی داشته است. گفتنی است محمدمهدی کرمی، متهم ردیف اول پرونده شهادت روح‌الله عجمیان در بهشت سکینه کرج بود، که اخیرا حکم اعدام وی توسط دستگاه قضایی اجرا شد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید